เสียงอิสาน Live in งานนมัสการพระธาตุเจดีย์ศรีเมืองสรวง 14.04.53 ซอดแจ้งกัก

• 90 ตอบ
  • 25804 อ่าน

มาแล้วครับพี่น้องงานที่สาม ผมจะขอคัดแต่งานที่ประทับใจ และแยกประเภทกันไปเลยนะครับ สำหรับปีการแสดงที่ผ่านมา เช่น งานที่มีการบันทึกการแสดงสด งานการกุศล งานเอ็ม งานช้าง และมินิคอนเสิร์ต ส่วนงานนี้งานจ้างของวัดเมืองสรวงใหญ่ อ.เมืองสรวง จ.ร้อยเอ็ด เมือวันที่ 14 เมษายน 2553 ที่ผ่านมา เป็นงานที่ผมได้มีโอกาสได้ชมลำซอดแจ้ง งานแรก งานสุดท้าย งานเดียวของปีเลยก็ว่าได้

เบิ่งกันต่อเลยครับ ภาพชุดนี้ยังใช้กล้องเก่าอยู่ ยังบ่แม่นกล้องโตใหม่ ภาพกะเลยบ่ค่อยแจ่มปานใด๋เด้อ พี่น้อง

เบิ่งกันเรื่อยๆ ไปเลยครับผม

ต่อครับต่อ

ต่อครับ พี่น้อง

111

555

ต่อครับ พี่น้องผม เหอะ เหอะ บ่ได้คัดรูปเลยเด้อพี่น้องงานนี้ ชัด บ่ ชั แจ่ม บ่ แจ่ม กะว่ากันไปตามเนื้อผ้าเลยครับ

รู้สึกว่าบ่ชัดหลายกว่าหน่อ บ่ได้เรื่องอีหยังเลย เบิ่งบรรยากาศเอาเด้อพี่น้องผม

ต่อ ต่อ

อีก อีก

ต่อครับต่อพี่น้อง ภาพยังเหลืออีกหลายแฮง จนซอดแจ้งผู้นหละ

ต่ออีกครับ ผม

อีก อีก

ต่อคับพี่น้องผม

รับทำเว็บ สมุทรปราการ