ขอเชิญร่วมเป็นเจ้าภาพถวายพระประธาน และสมทบทุนสร้างศาลา ? กุฏิสงฆ์

• 49 ตอบ
  • 21238 อ่าน

*

ออฟไลน์ mahale

• หนุ่มพองหนีบ
  • 343
  • oh..น้องแอร์น้อยจ้า
ขอบุญนำแหน่ครับ "รองกรรมการ" อิ อิ ให้เล่นแหน่ครับ

ขอเป็น รองประธานฯ นำเด้อบ่าววี เอาชื่อลูกสาว ครับ

ด.ญ.ฉัตรชวานี นามะหา และครอบครัว ครับผม พอดีสิช่วยอีกแรง

สิประกาศ ให่นำดอกครับ เผื่อพี่น้องอยากฮ่วมเฮ็ดบุญนำเฮา

ขออนุญาตเด้อครับ
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤษภาคม 11, 2011, 08:36:45 PM โดย mahale »

ขอบุญนำแหน่ครับ "รองกรรมการ" อิ อิ ให้เล่นแหน่ครับ

ขอเป็น รองประธานฯ นำเด้อบ่าววี เอาชื่อลูกสาว ครับ

ด.ญ.ฉัตรชวานี นามะหา และครอบครัว ครับผม พอดีสิช่วยอีกแรง

สิประกาศ ให่นำดอกครับ เผื่อพี่น้องอยากฮ่วมเฮ็ดบุญนำเฮา

ขอบคุณหลาย ๆ ครับอ้าย ขออนุโมทนาสาธุ ได้บุญนำกันหลาย ๆ ครับ   e117

*

• 343
แล้วชื่อข่อยไปไสละพี่วี เห็นว่าข่อยกะทำบุญเป็นใด๋ บ่แม่นเฮ็ดเป็นแต่บาป
มีโอกาสได้เฮ็ดบุญ ฮ่วมน้องพิมพ์-น้องบุ๋ม-บ่าวเต้แล้ววว อิ อิ

ขอบคุณหลาย ๆ ครับอ้าย ขออนุโมทนาสาธุ ได้บุญนำกันหลาย ๆ ครับ   e117
หาโอกาสมาโดนแล้วครับผม
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤษภาคม 13, 2011, 07:59:26 AM โดย mahale »

*

ออฟไลน์ SaoMakMuanNahHarn

• ...บ่อยากป๋าแต่หาตื่ม...
  • 365
  • @@@ แฮงเมาแฮงคิดฮอด @@@
    • MSN Messenger - kapukluk_01@live.com
ดีใจจังมีคนอยากเฮ็ดบุญกะน้อง คิคิ...

อนุโมทนาบุญ...สาธุ...

บ่าววีได้ทำการส่งเมลล์ไปหาแล้วนะครับบางท่าน ยังไงฝากด้วยนะครับ ขออนุโมทนาบุญนำกันทุก ๆ คนครับ   e117

*

ออฟไลน์ SaoMakMuanNahHarn

• ...บ่อยากป๋าแต่หาตื่ม...
  • 365
  • @@@ แฮงเมาแฮงคิดฮอด @@@
    • MSN Messenger - kapukluk_01@live.com
จ้า...น้องได้รับแล้ว...

e117 e117 e117

*

ออฟไลน์ Mickey

• ต้านลมด้วยแรงรัก
  • *
  • 356
  • ชมรมหวานใจโฆษกนกจ๋า
    • MSN Messenger - allz_Mickey@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - ไม่เล่น
อ้ายวี ,, ขอเฮ็ดบุญนำแนจ้า ,,, เผื่อชีวิตสิดีขึ้น

อ้ายวี ,, ขอเฮ็ดบุญนำแนจ้า ,,, เผื่อชีวิตสิดีขึ้น

ขอบคุณครับ  รบกวนแจ้งชื่อนามสกุลให้อ้ายแหน่เด้อครับ กับแจ้งความประสงค์ว่าจะร่วมเป็นประธาน หรือรองประธาน หรือกรรมการนำเด้อครับ   e117

*

• *
  • 356
    • MSN Messenger - allz_Mickey@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - ไม่เล่น
ณัฐณิชา  แพงชารี  กรรมการ กะได้จ้า

*

• 343
บ่าววีได้ทำการส่งเมลล์ไปหาแล้วนะครับบางท่าน ยังไงฝากด้วยนะครับ ขออนุโมทนาบุญนำกันทุก ๆ คนครับ   e117
ได้รับแล้วครับผม เดี๋ยวจะปฏิบัติตาม

เป็นหยังน้องหล่ามาเว้าเป็นตาสิโตนแท้

ชีวิตนักเรียน-นักศึกษา มีขึ้นมีลง อยู่บ่ สาธุ..

สาธุ นำเด้อซั่นหน่ะ
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤษภาคม 13, 2011, 07:57:47 AM โดย mahale »

*

• *
  • 356
อ้างถึง
เป็นหยังน้องหล่ามาเว้าเป็นตาสิโตนแท้

ชีวิตนักเรียน-นักศึกษา มีขึ้นมีลง อยู่บ่ สาธุ..

เป็นจังซี่หละจ้า ลำบากหลายโอ้ยเนาะ มีแต่เรื่องแต่เรื่องกะยังว่า
 e81 e81 e81 e81 e79 e79 e79 e79

พี่วีครับผมขอร่วม เป็นกรรมการนำเด้ออ

นาย พิจักษณ์ ทองเจือ นะคับ e86 e86

พี่วีครับผมขอร่วม เป็นกรรมการนำเด้ออ

นาย พิจักษณ์ ทองเจือ นะคับ e86 e86

ขอบคุณคร้าบบบ ได้บุญหลาย ๆ สาธุ ๆ  e117

อ้างถึง

เป็นจังซี่หละจ้า ลำบากหลายโอ้ยเนาะ มีแต่เรื่องแต่เรื่องกะยังว่า
 e81 e81 e81 e81 e79 e79 e79 e79

เป็นหยังแท้น้อ  คือจังยังอายุยังบ่ทันหลาย คือสิเคียดเรื่องหลายอย่างแท้  ทำใจสบาย ๆ ครับ บ่มีหยังที่แก้ไขบ่ได้ดอก   e117

*

• *
  • 356
อ้างถึง
เป็นหยังแท้น้อ  คือจังยังอายุยังบ่ทันหลาย คือสิเคียดเรื่องหลายอย่างแท้  ทำใจสบาย ๆ ครับ บ่มีหยังที่แก้ไขบ่ได้ดอก    e117

ขอบคุณค่ะ ,,, น้องสิพยายาม      e48 e48

รับทำเว็บ สมุทรปราการ