เสียงอิสาน Live in งานนมัสการหลวงพ่อปู่ฯ@วัดโกรกกราก สมุทรสาคร 24.1.2554

• 376 ตอบ
  • 71827 อ่าน

พี่น้องเอ๊ยยยยยยยยยยยยย ข่อยบ่ไหวแล้ว

ง่วงนอนอย่างแรง....ขอโตพักผ่อนก่อนเด้อออออ

มื่ออื่นสิมาต่อให้อีกครับผม....

นายก อบต.

*

ออฟไลน์ LAW YER

• ผลงานประทับใจ ยิ่งใหญ่อลังการ สืบสานวัฒนธรรมประจำภาค จากเราทีมงานเสียงอิสาน
  • 220
  • YER THE COCKFIGHTER มือกลองไม่มีวันตาย
ภาพสวยสดใส สไตล์อ้ายมง
ขอบคุณหลายๆครับผม

e16 e16 e16 e16

*

ออฟไลน์ homerun

• 549
  • ชีวิตดนตรี ชีวีเสียงอิสาน
    • MSN Messenger - home16620@hotmail.com

*

ออฟไลน์ mahale

• หนุ่มพองหนีบ
  • 343
  • oh..น้องแอร์น้อยจ้า
ผมมาฮอดห้อง สลบ ไปตื่นเอาบ่ายสอง ครับนายกฯ งึดหลายแต่ผู้เฮ็ดงานต่อนั้นหล่ะ แต่กะขอบคุณครับ

ที่เอา บรรยากาศ มาฝาก ตอนแรกผมไปฮอด เอาขาแหย่เข้าเดิ่น ที่เสียงอิสานแสดงกะบ่ได้ คนหลายแฮง

ย่านรถตำ(ชน)อยู่ข้างถนนครับกะเลยยืนอยู่ฟากถนน อีกฝั่ง
รอคนเมือบ้านช่วงลำ จั่งค่อยได้เข้าไปฟังลำนำ

เดี๋ยวสิเอาบรรยากาศ ทางหนังฉาย มาฝาก(แจม)อยู่ หั่งกล้องมือถือ มันบ่ชัด ยายจีฯสองภาพฯคนขอมาเขายังถ่าอยู่เด้อครับ

555 อันผลประโยชน์ นี้ทวงเร็วครับ ขอบคุณหลาย ครับ วัดบางปิ้งคันว่าง เดี๋ยวพ้อกันครับ

thanks thanks thanks thanks thanks e59 e59 e59 e56 e56 e56

ผมกลับมาฮอดห้อง....กะโพสรูปขึ้นเวปเป็นน้ำจิ้มกันก่อน แปดรูป

ก่อนมาเฮ็ดการเฮ็ดงานต่อ...นอนกะบ่ได้นอน...อย่างมึนเลยเมื่อวานนี่กะดาย

แต่กะนั่งย่อรูปไปเรื่อยๆ พอกลับฮอดห้องเจ้าของ นั่งโพสรูปได้คราวเดียว รู้สึกว่ามันบ่ไหวแล้ว

หลับเป็นตายตั้งแต่ สองทุ่ม ยัน สองโมง....บ่เคยหลับแบบยาวๆ สนิทๆ คือแบบนี้มาก่อน

วัดบางปิ้ง วันศุกร์สงสัยต้องลาพักร้อน เสียแล้วพี่น้องผม....สิได้นอนเว็นต่อ แบบ สบายๆๆ

*

ออฟไลน์ ลูกปัด

• 174
  • ลูกสาวกกของอีพ่อ....
ขอบคุณคะ  e105 e105

รับทำเว็บ สมุทรปราการ