ที่กลาง ซ.วัดบางกระดี แสมดำ บางขุนเทียน ใผมีรูปแหน่น้อๆๆๆ

• 4 ตอบ
  • 2488 อ่าน

*

ออฟไลน์ mahale

• หนุ่มพองหนีบ
  • 343
  • oh..น้องแอร์น้อยจ้า
แบบว่าคนหล๊าย...หลายมักๆเรย แต่ว่าบ่ได้เก็บ บรรยากาศมาฝาก(รูป)

คาแต่เกรงใจ ผู้อยู่หลังเวที พอดีขึ้นมาเบิ่ง เทิงๆ เวที ป๊าด...คนหลายแฮง

แต่ว่าทางเข้างาน ขี้ตมเอ้เล้เลย เละเป็นเละ แต่กะบ่เป็นอุปสรรค ต่อกำลังใจ

ที่พี่น้องมีให้เสียงอิสาน (ย่องอย่างเดียวครับ) ใผมีรูปกะเอามาเบิ่งนำแหน่เด้อ โดยเฉพาะ

น้องฟาง เห็นอยู่เด้อ ตะเอง รูปจ้า รูปจ้า..

e88 e88 e88 e88 e88 e88

*

ออฟไลน์ คนเมืองสรวงใจดี คู่บารมีพระธาตุเมืองสรวง

• คนเมืองสรวงใจดี คู่บารมีพระธาตุเมืองสรวง
  • 291
  • สิ่งสำคัญที่สุด คือ กำลังใจ
ดิจัง เอามาลงให้เเล้ว

จำได้บ่ผุใส่เสื้อลูกทุ่งหมอลำไปเมื่อคืนวานนั้น

จำได้กะ เข้ามาดูรูปเด้อ รูปมาเเล้ว

*

ออฟไลน์ mahale

• หนุ่มพองหนีบ
  • 343
  • oh..น้องแอร์น้อยจ้า
อ่ะจ้า..ได้เบิ่งแล้ว แต๊งกิ้ว หลายๆ

พอแต่เพิ่นแสดงจบ ออกมาข้างนอก จั๊กหยังเป็นหยัง

เขาเจ้าพากันมาล้ม..ใส่ตม.. กันเป็นแถบๆ กะยังว่า จั่งซี่"มันต้องถอน"พะนะ

e117 e117 e117 e117 e117 e117 e117

รับทำเว็บ สมุทรปราการ